Ogłoszenie o rekrutacji Specjalista

KONKURS NA STANOWISKO SPECJALISTY W GRUPIE BADAWCZEJ

INŻYNIERII MATERIAŁOWEJ METALI LEKKICH

Wymiar etatu: pełny etat

Liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
Oddział w Skawinie, ul. Piłsudskiego 19, 32-050 Skawina

Zakres obowiązków:

  • Udział w pracach naukowo-badawczych, rozwojowych i usługowych,
  • Wykonywanie badań, prac technicznych oraz prób technologicznych związanych z realizowanymi projektami badawczymi, rozwojowymi, usługowymi z obszaru inżynierii materiałowej
  • Kontrola wyrobów gotowych (skład chemiczny, makrostruktura, mikrostruktura)
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wyposażeniem pomiarowym oraz urządzeniami stosowanymi w laboratorium metaloznawczym
  • Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych badań, prób technologicznych związanych z działalnością B+R i usługową (dokumentowanie wyników, opracowanie raportów, sprawozdań, publikacji)
  • Utrzymywanie wyposażenia w sprawności technicznej

Wymagania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe II stopnia. Preferowany kierunek:  inżynieria materiałowa lub pokrewne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość obsługi komputera i oprogramowania w zakresie podstawowych narzędzi jak: Microsoft Office, programy graficzne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Odpowiedzialność, dokładność, samodzielność, rzetelność

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną  atmosferę w pracy.

Wymagane dokumenty:

  •  CV,
  • List motywacyjny,
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i doświadczenie zawodowe.

Termin i miejsce składania dokumentów: Oferty w zamkniętych kopertach z dopiskiem „SPECJALISTA  w Oddziale w Skawinie, zawierające wszystkie wymagane dokumenty wraz z podpisaną ZGODĄ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH KANDYDATA W PROCESIE REKRUTACJI  i oświadczeniem o zapoznaniu się z KLAUZULĄ INFORMACYJNĄ  W PROCESIE  REKRUTACJI, prosimy kierować do dnia  07.01.2024 r. na adres:

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metali Nieżelaznych
Oddział w Skawinie
ul. Piłsudskiego 19, 32-050 Skawina

tel: 12 277 88 32, e-mail: oml@imn.lukasiewicz.gov.pl

Komisja rekrutacyjna zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Komisja rekrutacyjna na każdym etapie postępowania może zakończyć proces naboru bez podania przyczyny.

Pełna wersja ogłoszenia: Plik pdf do pobrania

Oddział Metali Lekkich w Skawinie jest samodzielną placówką naukowo-badawczą będącą częścią holdingu Instytutu Metali Nieżelaznych w Gliwicach.

Instytut w Skawinie od ponad 50 lat zajmuje się tematyką badawczą związaną z przetwórstwem aluminium i stopów aluminium.

czytaj więcej

Nasz Instytut uczestniczy w programach badawczych wspieranych przez Unię Europejską :

Innowacyjna Gospodarka: MCITIM, Inkubator

Programy europejskie: CentrAL, AluTrans

Posiadamy również certyfikaty PCA - Certyfikat akredytacji  laboratorium badawczego i Det Norske Veritas, Certyfikat Systemu Zarządania

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metali Nieżelaznych
ul. Piłsudskiego 19
32-050 SKAWINA

tel.: (4812) 276-40-88 (centrala)
fax: (4812) 276-47-76
e-mail: oml@imn.lukasiewicz.gov.pl

GPS: 49°58'10.703"N, 19°48'1.583"E

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...