ALUMINIUM & NONFERMET Kielce 2014

medal

W dniach 16-18 września 2014 roku odbyły się XX Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa  METAL, XIII Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET oraz targi Recykling Metali Nieżelaznych RECYKLING.

Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach Oddział Metali Lekkich w Skawinie otrzymał medal za Maszynę do ciągłego, wielożyłowego odlewania wlewków ze stopów aluminium (HCC).


20lecie_Targów_Kielce

Tegoroczne Targi Kielce  wyróżniły  firmy, które były obecne na  Międzynarodowych Targach Technologii dla Odlewnictwa  METAL od 10 lat i więcej. Takim wyróżnieniem został  również uhonorowany Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach Oddział Metali Lekkich w Skawinie.


powrót

Oddział Metali Lekkich w Skawinie jest samodzielną placówką naukowo-badawczą będącą częścią holdingu Instytutu Metali Nieżelaznych w Gliwicach.

Instytut w Skawinie od ponad 50 lat zajmuje się tematyką badawczą związaną z przetwórstwem aluminium i stopów aluminium.

czytaj więcej

Nasz Instytut uczestniczy w programach badawczych wspieranych przez Unię Europejską :

Innowacyjna Gospodarka: MCITIM, Inkubator

Programy europejskie: CentrAL, AluTrans

Posiadamy również certyfikaty PCA - Certyfikat akredytacji  laboratorium badawczego i Det Norske Veritas, Certyfikat Systemu Zarządania

czytaj więcej

Instytut Metali Nieżelaznych w Gliwicach
Oddział Metali Lekkich
ul. Piłsudskiego 19
32-050 SKAWINA

tel.: (4812) 276-40-88 (centrala)
fax: (4812) 276-47-76
e-mail: oml@imn.skawina.pl


Pozycja GPS:

49°58'10.703"N, 19°48'1.583"E

 

czytaj więcej

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...